Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elite Birthday Listing
(view source)
Revision as of 06:31, 15 November 2015
64 bytes added
,
06:31, 15 November 2015
m
no edit summary
Line 196:
Line 196:
|-
|-
|[[Adam Moore]] || August 7 || 1984
|[[Adam Moore]] || August 7 || 1984
+
|-
+
|Frank "[[Frank Black|Softman25]]" Black || August 7 || 1994
|-
|-
|[[Stefan Persson]] || August 9 || 1990
|[[Stefan Persson]] || August 9 || 1990
Ackez1989
0
edits