Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Speedrunwiki.com
Disclaimers
Speedrunwiki.com
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Elite Birthday Listing
(view source)
Revision as of 14:59, 12 August 2006
10 bytes added
,
14:59, 12 August 2006
m
it's QB!
Line 46:
Line 46:
|-
|-
|Brandon "[[Brandon Sanford|Bcks]]" Sanford || March 26 || 1979
|Brandon "[[Brandon Sanford|Bcks]]" Sanford || March 26 || 1979
+
|-
+
|Josh "[[QB]]" Lay || March 31 || 1988
|-
|-
|Brian "[[Brian King|PDO]]" King || March 31 || 1988
|Brian "[[Brian King|PDO]]" King || March 31 || 1988
Line 172:
Line 174:
|-
|-
|Illari "[[Illari Pekkala|Illu]]" Pekkala || December 16 || 1982
|Illari "[[Illari Pekkala|Illu]]" Pekkala || December 16 || 1982
−
|-
−
|Josh "[[QB]]" Lay || ? || ?
|-
|-
|Lee "[[katslover]]" Pryor || ? || ?
|Lee "[[katslover]]" Pryor || ? || ?
Ngamer
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
0
edits